Nowy system zarządzania danymi w chmurze !

Nowy system zarządzania danymi w chmurze !

System zarządzania danymi w chmurze dla zdalnego monitorowania pyłu w każdym środowisku.

Współpraca z Netronix ™ oferuje najbardziej kompleksowe rozwiązanie do monitorowania pyłu, czyli zarządzanie danymi w chmurze

Mierniki DustTrak ™ ( modele stacjonarne II / DRX mieszczą się w osłonie środowiskowej i integrują się z Netronix Thiamis ™ GSM / GPS Communication Modem (Spec Sheet : Video)) zbierają dane z pola, aby zdalnie zarządzać nimi w Netronix Cloud. Dane mogą być dostępne w każdej chwili i w dowolnym miejscu poprzez Netronix Environet ™ – bezpieczne rozwiązanie oparte na sieci Web, które jest dostępne dla każdego urządzenia obsługującego internet. Environet oferuje Państwu niepowtarzalne przeżycia poprzez szereg wbudowanych narzędzi, które umożliwiają analizę danych w czasie rzeczywistym i współpracę zespołu, a także zaawansowany monitoring alarmowy z możliwością powiadomień e-mail i wiadomości tekstowych SMS. Ponadto, zintegrowany wyświetlacz Google™ umożliwia widok mapy w celu łatwego wskazywania lokalizacji.

Połączony z nową obudową środowiskową 8537 i Heated Inlet Sample Conditioner stanowi idealny zestaw dla ułatwienia badań oraz monitorowania w dłuższych okresach czasu w odległych miejscach. Obejmuje pomiary emisji niezorganizowanej, jak i lokalnej jakości powietrza.